Twoje położenie Anuluj

nasza marka

lody jak żadne inne

Firma Häagen-Dazs produkuje niezrównane lody od roku 1961. Wizja założyciela firmy, Reubena Mattusa, zakładała produkcję najlepszych lodów na świecie z wyselekcjonowanych składników wysokiej jakości. Reuben wierzył, że jeśli ktoś chce rozkoszować się lodami, należy mu zapewnić prawdziwe i zadowalające doświadczenie, a nie jedynie „to zimne i słodkie coś”, jakie królowało w owych czasach.

vanilla_flavor_ice_cream

zamiłowanie do perfekcji

zaangażowanie w produkcję lodów

Reuben poświęcił się tworzeniu jedwabistych, gładkich i kremowych lodów w smakach godnych podniebienia dorosłego.Poślubił swą ukochaną Rose, obdarzoną niespotykanym wyczuciem biznesowym. Wspólnie stworzyli markę lodów Häagen-Dazs, początkowo dostępnych w 3 klasycznych smakach: czekoladowym, waniliowym i kawowym. Opracowanie zadowalających lodów truskawkowych zajęło Reubenowi – w związku z jego zamiłowaniem do perfekcji – aż sześć lat.

real_strawberries_crystal_pint

filozofia firmy häagen-dazs

zamiłowanie do najwyższych standardów

Reuben pragnął stworzyć lody o najlepszym smaku na świecie, a jego zamiłowanie do najwyższych standardów zmieniło sposób postrzegania lodów. Filozofia firmy Häagen-Dazs nie zmieniła się do dziś. Wierzymy, że każdy zasługuje na zadowalającą i prawdziwą przyjemność, która jest motywem wszystkich naszych działań.

crystal_pint_real_cream

100% prawdziwej śmietanki i mleka

podziel się z tymi, których kochasz

Dlatego też wszystkie lody firmy Häagen-Dazs zaczynają się od 100% prawdziwej śmietanki i mleka, które połączono z wyselekcjonowanymi składnikami, by stworzyć lody o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji i niezapomnianym smaku.  Każda łyżeczka lodów firmy Häagen-Dazs jest absorbującym, niezwykle przyjemnym doświadczeniem, tak dobrym, że wprost nie można się nimi nie podzielić z najbliższymi.

real_thing_or_nothing

dziedzictwo reubena

niezrównane doświadczenie

W roku 1961 Reuben zapragnął stworzyć lody, z których mógłby być dumny.  Z dumą kontynuujemy jego dziedzictwo, dzieląc się ze światem prawdziwą przyjemnością płynącą z niezrównanych lodów.